niedziela, 6 listopada 2011

TILDA

Ciągle podglądam piękne Tildowe prace na innych blogach i sama zapragnęłam coś zrobić. Dzięki Koronce dowiedziałam się, że ukazały się w języku polskim książki ze wzorami Tilda. Przeczesałam internet i wyszło mi, że i tak najtaniej jest zakupić w Empiku, a potem sobie osobiście odebrać. Tak zrobiłam i teraz jestem dumną posiadaczką 2 nowych, pełnych pomysłów książek. Już nie mogę się doczekać, aż coś z nich uszyję. Tylko teraz jeszcze kwestia zgromadzenia odpowiednich materiałów. Może poproszę Gwiazdora :))) Prz okazji przypominam się o trwającym candy. Już niedługo zbliża się koniec odliczania. Jeszcze tylko 7 dni zostało. Chętnych zapraszam TUTAJ.

****************

Wszystkim piękne dziękuję za życzenia dla małej jubilatki. Dziewczynki następnego dnia jeszcze cały dzień chodziły w spódniczkach w przedszkolu :). Zabrałyśmy też baloniki, które zostały z przyjęcia i w sumie impreza przeniosła się jeszcze na jeden dzień do przedszkola.

A poza tym dziękuję za słowa uznania dla super mamy :). Nie ma to jak być mile połechtanym przez tyle osób :)). Jeszcze raz pięknie dziękuję. 

6 komentarzy:

 1. Też podobają mi się tildy.Ale nie wiem czy umiałabym je uszyć.Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. kiedyś muszę koniecznie spróbować uszyć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi również podobają się tildowe dekoracje, ale niestety talentu do maszyny do szycia po mamie krawcowej nie odziedziczyłam :)
  Czekam na Twoją pierwszą tilde :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja też jestem w tildach zakochana. na zabój. A Ty działaj i pokazuj ;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Czekamy niecierpliwie na wyniki nowej pasji.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli chodzi o Tildę to naprawdę warto się w nią wtopić, pięknie wychodzi i nie trzeba specjalnego talentu do maszyny posiadać, jest opisane krok po kroku. Do odważnych świat należy, życzę wytrwałości.
  pozdrawiam
  http://emiliipalace.blox.pl/html

  OdpowiedzUsuń