sobota, 1 marca 2014

Koniec...!!!!

To już ostatni UFOk z serii RRów. Jak mnie to niezwykle cieszy :). W zasadzie skończyłam go 2 tygodnie temu, ale ze wzg. na brak działającego kabelka - nie mogłam nic zrzucić do komputera. Dlatego dopiero teraz się chwalę, że NARESZCIE skończyłam te RRy i nigdy, ale to nigdy więcej nie będę brać udziału w takiej zabawie, bo to NIE MA SENSU. Ludzie nie przesyłają prac dalej, nikt się nie chce przyznać kto ma Twoją pracę i generalnie po 3 latach wróciła do mnie słownie 1 praca, którą zaczęłam. Dlatego niezwykle cieszy mnie fakt, że udało mi się to skończyć i nie będę musiała już postawić ani jednego krzyżyka na cudzej kanwie. 

Co prawda ciekawe było poznanie technik innych osób, ale moja technika haftowania zdecydowanie się różni od pozostałych i wolę pozostać przy swojej zamiast męczyć się, żeby wyhaftować coś w technice innej osoby. Jest to trudniejsze i nigdy w życiu tyle razy się się tak nie pomyliłam jak w ostatnim RRze :).

Tak czy siak - oto zdjęcia mojej ostatniej pracy i gotowego obrazka Tea Time. 4 komentarze:

 1. pięknie wyszyty obrazek :)
  A co do RRów - ja brałam udział tylko w 1 i to na 4 osoby i wyobraź sobie, że takie problemy się pojawiły, włącznie z zawłaszczeniem kanwy, że kompletnie straciłam na to ochotę - chyba, że byłoby to w sprawdzonym gronie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sliczny ten haft kiedys sobie wyszyje jeden lub dwa z tej serii :-). W RRach nigdy nie bralam udzialu ale spotkalam sie juz z kilkoma podobnymi opiniami jak ty i raczej nigdy sie na to nie zdecyduje... Pozdrawiam i zapraszam na candy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Hafcik wyszedł rewelacyjnie :) Jestem w trakcie robienia go i mam nadzieję, że mój będzie tak samo piekny jak Twój :)

  OdpowiedzUsuń