wtorek, 1 stycznia 2013

Ostatnie robótki w 2012 / Last crafts in 2012

Chociaż dzisiaj już pierwszy dzień Nowego Roku - to pokażę Wam co jeszcze wyhafciłam w minionym, a nie zdążyłam pokazać na blogu. Dużo tego nie ma, ale jednak dla porządku pokazuję.

Although it's the first day of New Year's - I still want to show you what I did last year and didn't have time to show it earlier. Not too much, but still.

Metryczka dla pewnej małej panienki z Francji. First - baby's birth sampler for a small lady from France.I dla siebie 4 kociaki. Myślałam, że uda mi się je skończyć, ale jak widać na załączonym obrazku - niezupełnie. Może w ten weekend je skończę :).

And for myself - 4 small kittens. I thought I'd finish it before the New Year's Eve, but as you see - I didn't. Maybe this weekend I've got a chance to do so :).

Wszystkim bardzo serdecznie dziękuję za życzenia zarówno te świąteczne, jak i noworoczne. Naprawdę cieszę się, że jesteście :).

I would like to thank You all for all the best wishes for Xmas and for New Year's that you've sent me. I am really happy that you are here :). 


8 komentarzy:

 1. sliczna metryczka,a na te kociaki tez mam chrapke,tylko kiedy?...juz duzo nie zostalo,wiec na pewno szybciutko je skonczysz...pozdrawiam w Nowym Roku...

  OdpowiedzUsuń
 2. Metryczka urocza a kociaki są słodkie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Prześliczna metryczka, a koteczkom już niewiele zostało ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Koteczki są naprawdę przecudne. Ogólnie uwielbiam kotki, a te haftowane zawsze mnie rozczulają :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Właśnie wczoraj odkryłam Twój blog i jestem pod wrażeniem. Tworzysz piękne prace a szczególnie podobają mi się metryczki - wszystkie! Mam pytanie, gdzie można znaleźć wzór tych metryczek? Pozdrawiam serdecznie w Nowym Roku:)

  OdpowiedzUsuń
 6. uwielbiam te kociaki, a metryczka sliczna
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Twój blog został nominowany przeze mnie wyróżnieniem Liebster Blog.Zapraszam do zabawy!Warunki zabawy na moim blogu.

  OdpowiedzUsuń