poniedziałek, 9 lipca 2012

Kolejne zamówione prace / Another ordered gifts

Tak naprawdę jeśli chodzi o prace robótkowe to na nic nie mam czasu. Robię tylko te na zamówienie i dlatego pokażę Wam zdjęcia kolejnych prac zrobionych w tym tygodniu.

If it comes about crafts - I don't have time for it. I only do what clients ordered and that's it. That's why I show you what I did last week.

Metryczka w wersji XL - format A4 z kaczuszką Suzy's Zoo z danymi dziecka i datą Chrztu. Miejsca było tak dużo, że pokusiłam się o większą czcionkę. Mam nadzieję, że praca się spodoba.

Baby's birth sampler in XL size - format A4 with Suzy's Zoo and baby's birth day plus additionally Baptism date. There was so much space that I decided to use bigger letters for boy's name. I hope the client likes it.A wcześniej wyszyłam znowu grafikę "W ramionach Pana Młodego" Ty'a Wilsona. Miałam kolejne zamówienie na ten sam obrazek, ale ostatecznie klientka zrezygnowała. Może nawet dobrze, bo haftowanie 3 x z rzędu ten sam obrazek - to strasznie męczące. :)

And earlier this week I stitched again the same graphic by Ty Wilson "Celebration". I had another order for the same picture, but the client has resigned. Maybe it's better this way as stitching 3 times in a row the same picture might be very boring and tiring at the same time :)Pozostawiam Was i uciekam spać :) 
I leave you now and go to bed :)

12 komentarzy:

 1. Śliczny, uroczy... słodki... Kaczuszka cudna jak zawsze ;-)

  Dorób kropeczkę po 15-stce w dacie, pewnie się schowała, french knoty tak mają :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna metryczka i pamiątka ślubna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. sliczne hafciki,proste,ale pelne uroku...

  OdpowiedzUsuń
 4. U ciebie jak zwykle metryczkowo i Pamiątkowo ,,ślicznie ..

  OdpowiedzUsuń
 5. Boże cudne, a ile pracy poświęconej, podziwiam i obserwuję
  Zawsze zapraszam Cię do siebie, będzie mi bardzo miło
  BLOG O PROJEKTOWANIU MODY itp... http://zapalov.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne, szczególnie ta slubna

  OdpowiedzUsuń
 7. Metryczka świetna ;) Sama tez sie ostatnio zakochacham w kaczuszce suzzy zoo z kocykiem ;d Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. hafty jak zwykle super!! A o tym haftowaniu ciągle tego samego to coś wiem... wczoraj zaczęłam haftować trzeciego takiego samego aniołka - bleeeee

  OdpowiedzUsuń