sobota, 10 marca 2012

Kolejny RR / Another RR

Zanim pokażę Wam kolejny RR, który w końcu wymęczyłam - pochwalę się zdjęciem mojej małej panny, która tym razem na Balu Sportowca była przebrana za Baletnicę. Ekhmm przepraszam Baletnicę Księżniczkę :). No przecież Księżniczka musi być :).

Sukienka produkcji mamusi. Dla chętnych i leniwych - tutorial dla No Sew Tutu można znaleźć TUTAJ. Mysza moja jak zawsze zadowolona :).

Before I show you another RR I have finally finished - I want to show you a picture of my little Miss dressed as Princess Ballerina for her Kindergarden Ballroom Dance. No Sew Tutu was made by Mummy and if someone is interested how - you can find out HERE


A to jak już wspomniałam kolejny RR i ostatni jak na razie, który miałam w domu. Też już powoli dochodzimy do końca. Jeszcze tylko jeden obrazek i NARESZCIE będzie koniec :). Kanwa Milenki. Poleciała już dalej.  A ja teraz kończę metryczkę w wersji XL i powinnam ją do jutra skończyć. Poza tym mam ambitne plany szyciowe, ale co z tego wyjdzie to zobaczymy, bo właśnie obleciał mnie leniuch i chyba muszę nadrobić moje braki w spaniu. No ale zobaczymy.

As I have already mentioned - here is another RR. It's the last one that I had at home and luckily I don't have any. Only one picture left and finally it will be over after over 2 years :). I sent it out yesterday. Currently I am working on a baby's birth sampler in XL size. I should finish it until tomorrow. Besides I plan to sew something but I am not sure if I do any of this that I planned as I got lazy and probably I will spend time trying to gain some sleep. Well, we will see :)


6 komentarzy:

 1. Księżniczka wygląda przecudnie!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. corcia wyglada jak prawdziwa baletnica...RR-owy hafcik wyszedl pieknie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Baletnico księżniczka piękna, nic dziwnego, że mama dumna i się chwali:D Świetne RR!

  OdpowiedzUsuń
 4. Księżniczka urocza.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń