piątek, 13 stycznia 2012

Dwie prośby / Two requests

Od wczoraj tj. od 12 stycznia można już oddawać głosy na blog roku. Każdy może oddać dowolną ilość głosów na takie blogi, jakie mu się podobają. Dlatego oddanie głosu np. na mój blog nie powoduje niemożności oddania głosu na inny blog.

Dlatego moja pierwsza prośba jest, aby oddawać głosy na mój blog wysyłając SMSa pod numer 7122 i w treści SMSa wpisując H00169. Koszt takiego SMSa to 1,23 PLN (z VATem), a dochód uzyskany z SMSów jest przeznaczony na turnudy rehablitacyjne dla osób niepełnosprawnych.

Z góry dziękuję za wszystkie oddane głosy na mój blog.A druga prośba, to aby licytować moją aukcję na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze idą na szczytny cel, a dla Was będzie fajna pamiątka dla Waszego dziecka, czy jakiegoś innego dziecka z rodziny bądź znajomych. To jest super pamiątka z okazji narodzin, urodzin, chrztu czy nawet komunii. Dlatego chętnych zapraszam do licytowania. Normalna cena takiej metryczki - to 70 zł, a tutaj aukcja zaczęła się od 1 zł i póki co kwota nie przekroczyła 10 zł. Dlatego jest szansa za naprawdę niewielkie pieniądze zdobyć piękny prezent dla dziecka.

Żeby wziąć udział w licytacji należy kliknąć TUTAJ


************************

Wszystkim pięknie dziękuję za słowa uznania dla metryczki i słowa współczucia za prucie. Na szczęście miałam małego pomocnika przy pruciu. Moja psiapsiółka spruła większość tego co napsułam i w sumie nie zirytowałam się aż tak bardzo. Dlatego w tej chwili kończę już dzbanek i jutro pochwalę się tym co zrobiłam. A w poniedziałek postaram się już nadać mój Herbaciany RR.

Iza - też bym chciała nawijać 8 godzin po angielsku w pracy. Swego czasu tyle mówiłam, teraz raczej bardziej po polsku, a jeśli nawet po angielsku - to bardzo specyficzny język - bo słownictwo ciesielskie :). A chcę trochę ćwiczyć znowu, bo nieużywany odchodzi w zapomnienie, a przy okazji ćwiczę też z angielski z moją córeczką, która ma angielski w przedszkolu na codzień. Jedna z opiekunek mówi do nich tylko po angielsku. 

Beata (Bebezet) - mam klientów głównie z Polski, ale część osób zamawia dla swoich bliskich czy znajomych, którzy mieszkają za granicą i stąd co jakiś czas mam takie nietypowe zamówienia.

Dendrobium - znam ten ból - też czasami porzucam kanwę i biorę nową, jak mam pruć, to naprawdę chora jestem :).

Tafcik - pytałaś co to te RRy. To skrót od Round Robina, a całe wyjaśnienie znajdziesz TUTAJ. Pod koniec wpisu masz wyjaśnione co to jest. Miłej lektury :)


***********************

From yesterday you can vote on my blog in the competition Blog of the Year 2011. Everyone can vote on every blog you like. There are no limitations. So even if you vote on my blog, there is no problem to vote on someone else's blog.

So my first request is to vote on my blog by sending an SMS to 7122 texting: H00169. Cost 1,23 PLN (with VAT) and all profit will be dedicated for summer camps for handicapped children. Thank you all for voting !

And my second request is to bid in my auction so we could together contribute to the Great Orchestra of Christmas Charity. You will get a nice gift and together we will help our kids. Baby birth sampler is a nice gift that you  can handle on the occasion of birth, birthday, christening day or even first communion day. Regular price is 70 PLN and this auction started from 1 PLN and so far the bid hasn't reached 10 PLN yet. So it'a a real bargain. You can get a very nice gift for a kid for a little money.

To bid please click HERE5 komentarzy:

 1. Dziękuję za udział w moim candy, pozdrawiam i tycze szczęścia w losowaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki :) miło mi, że zgłosiłaś się do mojej zabawy - jako 50 obserwatorka dostajesz 2 losy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na allegro mam zapamiętane hasło i jak chciałam licytować na Orkiestrę to musiałam podać na nowo hasło, a tu pustka w głowie, już się tak kiedyś załatwiłam z pocztą, jak padł laptop to nigdzie nie weszłam, bo wszędzie dałam zapamiętaj:( powodzenia w konkursie !!

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za wyjaśnienie RRa- w życiu bym na to nie wpadłą! :)) pozdrawiam tanecznie

  OdpowiedzUsuń