poniedziałek, 3 stycznia 2011

Ile tego wydziergałam :)

Jak w zeszłym roku oglądałam na blogach podsumowania - to jakoś tak nie śmiałam zrobić własnego, ale w tym roku sama byłam ciekawa ile tego wydziergałam przez cały rok.

Na zdjęciach pokazana jest tylko część, bo i tak dużo rzeczy się powtarza. W końcu połowa z tego jest robiona na zamówienie, a ludzie w większości wypadków wybierają często ten sam wzór :). Ale i tak sporo tego wyszło. Zacznijmy zatem od metryczek.


W sumie wyhaftowałam - o ile dobrze policzyłam - 16 metryczek. Nie ma tu mojej ostatniej - zupełnie innej pracy, ale tak dopasowywałam kanwę, że ostatecznie okazała się za mała i muszę haftować od nowa.

Na drugi ogień idą pamiątki ślubne - tutaj prezentuję tylko wzory, które haftowałam. Naliczyłam w sumie 6 pamiątek z okazji ślubu i na rocznicę.Kolejne to zabawy Round Robinowe - w sumie biorę aktualnie udział w 5 zabawach: Dogs, Cats, Boots, Gardens i Cookies. W każdym jest 9 obrazków, więc razem będzie sporo, chociaż wiadomym jest, że nie wszystkie były wyhaftowane w zeszłym roku, bo zabawa nadal trwa, a są pewne czasowe "obsuwy".


A na koniec - z serii różne. W tym temacie powstały 2 serwety, 2 zakładki, 1 poduszka na szpileczki, 1 komplet dla córki - kocyk i poduszka, 2 fartuszki (ale to szyte), 1 name tag na ręczniczek (nie pamiętam jak na to mówi się po polsku, bo mam jakąś pustkę w głowie aktualnie), 1 obrazek z kwiatami na torbę (ale torba jeszcze nie uszyta), 1 logo Karate Shotokan na ich 10-tą rocznicę powstania, no i ostatnie - 1 komplet biżu. Chciałabym więcej, ale zawsze czasu brakuje i materiałów :).


Także ogólnie nie jest chyba tak źle. Całkiem, całkiem pokaźny dorobek jednoroczny :). Ciekawe ile w tym roku wyjdzie, ale póki co mam 7 kanw z RRami i ślęczę obecnie nad tym, żeby to wypchnąć. Także na chwilę obecną inne rzeczy wiszą na kołku i czekają na zlitowanie. A raczej nadmiar wolnego czasu. :)

****
Wszystkim pięknie dziękuję za odwiedziny i za dobre słowa. To jest bardzo motywujące! I poproszę o więcej :)

14 komentarzy:

 1. No,no kolekcja niezła Ci się nazbierała!Trzymaj tak dalej:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ogrom pracy wykonałaś! pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Such lovely work you have done this year! I hope that 2011 is a year filled with many good things for you and your family. Happy New year!! Hugs, Stacy h-w

  OdpowiedzUsuń
 4. Prosisz i masz:) Pracowity i owocny rok miałaś! Śliczne metryczki, pamiątki i cała reszta!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. dopiero jak się zsumuje wszystkie roczne prace to widać jak dużo było zrobione. Piekna galeria

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowity dorobek. Jaki różnorodny i ślicznie wykonany! Kocyk i podusia córci najładniejsze!!! Życzę Ci podobnej kolekcji na zakończenie tego roku;)
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo dziękujemy za wspólna zabawę:)
  A niedawno rozpoczęłyśmy nową zabawę więc zapraszamy do udziału :)

  Piękne podsumowanie twórczości!

  Pozdrawiam gorąco :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dość sporo rzeczy zrobiłaś w zeszłym roku. W tym będzie pewnie jeszcze więcej :).

  OdpowiedzUsuń
 9. No no, niezła kolekcja prac! Tylko pogratulować! Będziemy gorąco kibicować, bo bardzo nam się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Całkiem owocny był ten rok, naprawdę niezły dorobek :)

  OdpowiedzUsuń