niedziela, 16 stycznia 2011

Hurraaa!!!

W końcu jest! Już nawet straciłam nadzieję i przyznam się szczerze, że zapomniałam sprawdzić jak przyszedł nowy numer Cross Stitchera. Dopiero wczoraj coś mnie tknęło i sprawdzam. Patrzę i jest!!!! Moje zdjęcie a na nim kocyk Michasi wraz z podusią. W końcu, w końcu, bo nagrodę otrzymałam chyba jesienią. Potem zdążyłam skończyć kocyk i w końcu wydrukowali :)


Także pierwszą osobą, która zgadła w moim mini konkursie wieki temu jest... Beata z Haftowanie Bebezet. Gratuluję czujności Beato :) Mini gifcik hafcikowy poleci do Ciebie w tym tygodniu.

**********

A ja ślicznie Wam dziękuję za słowa uznania dla mojej pscółki i oczywiście dla mamy. Nieskromnie powiem, że mi też się ten strój podobał i mama była bardzo dumna ze swojej pszczółki.

A Kinii dziękuję za czujne oko i wypatrzenie mojej pracy w CS :). Zrobiłyśmy to chyba jednocześnie, tylko ja nie mogłam się tym pochwalić wczoraj, bo była awaria komputera i do dzisiaj nie mogłam nic robić. 

**********

No a ja tymczasem siadam do mojego nowego projektu. Już nie mogę się doczekać, żeby nad tym zacząć pracować. A zdradzę tylko tajemnicy, że nie jest to nic haftowego a z innej parafii. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się pochwalić co takiego zmajstrowałam.

A i żebyście się nie martwiły - RRy się robią, tylko nie chce mi się wrzucać zdjęć, ale z 6, które u mnie są - 2 i pół już mam zrobione :). Mam nadzieję, że do końca stycznia uda mi się wszystkie wypchnąć, bo powiem szczerze powoli na nie patrzeć nie mogę, Albo inaczej - te Bootsy jakoś mi nie przypadły do gustu i ciągną mi się straszliwie. Dobrze, że nie tylko Bootsy mam do zrobienia.

8 komentarzy:

 1. moje gratulacje :) a wiesz, że ja przeglądając pierwszy raz tą gazetkę zwróciłam uwage na ten zestawik pościelowy, ale nie miałam czasu czytać opisu do niego, ale gapa ze mnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również gratuluję!;w poniedziałek prawdopodobnie dostanę nowy numer gazetki i sobie jeszcze zerknę:)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Super! Moje gratulacje! Całkowicie zasłużyłaś na wyróżnienie bo kocyk i podusia są anielskie!

  OdpowiedzUsuń
 4. WOW, no nie wierzę!1 W końcu coś udało mi się u kogoś wygrać !! Ja już nawet zapomniałam, że coś tam odgadłam :) Ale się ciesze !!! No i gratuluje ogromnie!! Ostatnio coraz częściej widzę zdjęcia twoich haftów w tych zagranicznych gazetkach :) Nie wiem czy masz adres, jak nie to podeśle mailem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję ! a komplecik jest bajeczny !!

  OdpowiedzUsuń