piątek, 12 listopada 2010

RR-owo mi

Trochę mnie nie było, ale wybyłam z naszego kraju na dni kilka. Jestem, już wróciłam i nadrabiam zaległości. Dzisiaj same RR-y, bo dawno ich nie było :). Reszta będzie potem, jak porobię zdjęcia.

Na początek przepraszam Damar i KasięS, że tak długo przetrzymałam ich kanwy. Już się poprawiam i obiecuję, że żadnej kolejnej kanwy nie będę już przetrzymywać. Trochę na swoje usprawiedliwienie mam, że nie dochodziły do mnie kolejne, więc tak sobie troszkę odpuściłam temat. Ale wracam, są już nadrobione zaległości, paczki zostały wysłane a ja pracuję nad kolejnymi, które do mnie dotarły.

A zatem jeszcze w poniedziałek wyszły ode mnie Catsy Damar:


W podróży miałam dużo czasu, bo jechałam 1350 km w jedną stronę (autem niestety) to mogłam sobie częściowo haftować - o ile akurat sama nie prowadziłam. Także powstał kolejny obrazek Dogsów na kanwie KasiS:


Wyszły dzisiaj do Milenki. Także w poniedziałek powinna je mieć, bo poszły priorytetem, a wysyłałam przedpołudniem.

Oprócz tego w trasie usiadłam nad kolejnymi Ciastkami, bo przed samym wyjazdem dostałam 2 kanwy od Meririm. Obecnie stan prac wygląda tak:


Myślę, że w poniedziałek wyślę je dalej. Aczkolwiek nie obiecuję, bo mam jeszcze zamówienie na metryczki i sama na jutro muszę skończyć 2 kolejne metryczki. Czasu mało, a ja dopiero na początku. Wzór, który wybrałam nie bardzo mi się podoba i będę zaraz szukać kolejnego. A muszę zrobić 2 na jutro :). Także życzcie mi powodzenia :)


Ah, z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić, że Pagatek przyznała mi wyróżnienie. Dziękuję Ci bardzo dobra kobieto. Cieszę się, że Ci się moje prace podobają. A czy pozwolisz, że jednak nie będę wyznaczać kolejnych 12-stu dziewczyn do wyróżnienia, bo po pierwsze - uważam, że każda z nich robi przepiękne rzeczy, a po drugie - większość z nich woli (tak samo jak ja) komentarze na temat prac. Dlatego pozwalam sobie wszystkim dziewczynom, które mam w mojej liście blogów, gdzie zaglądam - przyznać wyróżnienie. A jeśli któraś z nich będzie chciała takie wyróżnienie przyznać dalej - popieram :).*****
Wszystkim pięknie dziękuję za życzenia dla mojej córeczki oraz za słowa pochwały za moje korale. Też jestem z nich bardzo zadowolona i właśnie takiego koloru długo szukałam. A że nie mogłam znaleźć gotowych to sobie sama w końcu zrobiłam :)


Pappu - to najlepszego dla Twojej Ani na zaś już. Ja też jestem z grudnia - tylko, że 17-ty. A na allegro patrzyłam, ale jakoś tak nie potrafiłam się przekonać dopóki sama najpierw fizycznie nie zobaczę co to jest i czym to się je. Do qnsztu zajrzę sobie też na pewno.

Kasiu - dziękuję za komentarz. Zawsze miło przeczytać, że się komuś coś podoba. A do RR-owych zabaw zapraszam - co chwilę ktoś jakąś organizuje. Ale potem to zabiera dużo czasu i człowiek daje ciała - jak np ja. Nie mogłam usiąść do pracy. Na szczęście już nadrabiam i mam nadzieję, że nie będę robić kolejnych zaległości.

Obsesja Kasiulka - dziękuję Kasiu za wyjaśnienie. Chyba jednak na razie nie podołam tej pracy, za dużo mam innych zobowiązań. Ale dopinguję Tobie w Twoich zmaganiach SALowych.

Beata - dzięki za info. A maszyny zazdroszczę :). A co robisz na wymiankę? Może podrzucisz mi jakieś pomysły, bo brak koncepcji, a czas ucieka i niedługo powinnam wysyłać paczkę, gdy tymczasem pustki w mojej głowie.

Morsia - tym razem tort był kupny. Michasia zażyczyła sobie pociąg, bo w tym roku wszystko było w temacie kolejowym :)

4 komentarze:

 1. Ja tu się martwię, że gdzieś zaginęłaś, a Ty proszę po świecie się rozbijasz:). Fajnie! Gdy przeczytałam cały post, pooglądałam RR to jeszcze bardziej jestem pełna podziwu dla Ciebie. Dwie metryczki na jutro???? Trzymam kciuki
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. No to jesteś jednego kotka i jednego pieska do przodu przedemną ;o)

  Ja czekam na kanwy od Jewy, jak tylko je dostanę, a znając życie i Ewę będzie hurtowo i pewnie wszystko co tam ma do mnie to wyśle w jednek kopercie- to zaraz się za nie zabiorę i szybciutko do Ciebie podeślę :O)

  Noooo, 2 metryczki na jutro mówisz??? Hmmmm..... a spać zamierzasz???

  OdpowiedzUsuń
 3. Alez nie masz za co przepraszac ,najwazniejsze ,ze sie nie zagubily :)
  Apetyczny moj kolejny kotek,dziekuje.
  Poz.Dana

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przepraszaj :-)
  Cieszę się, że widzę kolejnego psiaka na mojej kanwie :-) To już piąty! Czyli półmetek przekroczony :-)
  Trzymam kciuki za dotrzymanie metryczkowego terminu...

  OdpowiedzUsuń