sobota, 21 sierpnia 2010

Szybciutko

Hafcik skończony, uprany, wykrochmalony i oprawiony został dzisiaj wręczony przez moją córkę Parze Młodej. Bardzo im się podobał. Także szybciutko kilka zdjęć wrzucam i wracam z powrotem na działkę. Byle jeszcze do czwartku i wracam już na łono cywilizacji z normalnym internetem, cieplutkim mieszkankiem i brakiem komarów :).

Nie powiem, żebym miała źle na działce, bo to raj na ziemi. W samym środku lasu, blisko do jeziora, Michasia ma duży ogród do zabawy, swoją piaskownicę, huśtawkę i koleżanki oraz kolegów. Do tego koty i... kominek . Żyć, nie umierać, ale.... jazda do Poznania i z powrotem to obecnie, gdy remontują most na rzece - to 1,5 godziny w jedną stronę. O powrocie już nie wspomnę.

No to sobie pomarudziłam. A teraz zdjęcia i szybko wracamy, bo już późno a dziecko jeszcze nie śpi, a na działkę z dobre 35 minut jeszcze pojadę,


*****
U Alojka - nie mam teraz za bardzo jak, ale na pewno jak wrócę do Poznania to sobię pooglądam Twoje Tysoniki.

Aneczka - wyhaftować dasz radę, ale obawiam się, że kartka musiałaby być duża. Ja to wkładam w ramkę A4, a haftuję na kanwie 18-tka - a i tak spore wychodzi. Także na dużej kartce - owszem, ale tak to raczej nie nadaje się na kartkę. Ale jak chcesz - zerknij na kilka postów niżej - tam robiłam w takiej małej kwadratowej ramce - 16x16 cm ramka - takie 2 gołąbki - na kartkę szybciej się nada.

Pozostałym bardzo dziękuję za słowa uznania. Bardzo miło się to czyta. :)

5 komentarzy:

 1. śliczny obrazek, będzie wspaniałą pamiątką dla Młodych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie ci to wyszło. Chyba sobie odpuszczę tą haftowana kartkę.Tak jak Tobie to by mi pewnie i tak nie wyszło. Może na jakiś ślub za rok...
  I tez jestem z Poznania :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za prezencik - dziś odebrałam. Cudne zestawy :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety mam pewien poślizg! Mam nadzieję że jak RR wyślę dopiero w pon nie będzie problemów?

  OdpowiedzUsuń