piątek, 20 sierpnia 2010

Skończyłam... prawie :)

Wczoraj skończyłam haftować ten nowy wzór Ty Wilsona. Powiem Wam, że naprawdę zdziwiłam się, że aż tak szybko się go haftuje. Spodziewałam się, że dłużej nad nim posiedzę. A tu się okazało, że praca idzie szybciej niż nad poprzednimi wzorami Ty'a, na które potrzebowałam z reguły 3 dni.

A dlaczego prawie? Gdyż brakuje jeszcze danych Państwa Młodych. A potem wyprać, wyprasować i oprawić. Ale to już z godzinkę maksymalnie mi zajmie. Dlatego dzisiaj pokazuję Wam co wczoraj skończyłam. Zdjęcia też robione wieczorem, więc jakość taka sobie.


Mogę zatem siadać do dalszych RR-ów. Do końca sierpnia na pewno wszystkie wypchnę, chociaż tu Milenka mi już pisze, że zaraz mi wysyła kolejne :). A ja mam fartuszki dla dziecka do przedszkola do uszycia. I kocyk. I kiedy mam to wszystko zrobić? Chyba już zjadę do domu. W końcu siedzimy na działce już przeszło 2 miesiące. Czas już wracać do domu, do cywilizacji :).

*****
Jewa - cieszę się, że Ci się podobają.

Abaszka - jeszcze raz gratulacje. Paczka wyjdzie do Ciebie prawdopodobnie w poniedziałek, bo ze wzg. na krótkie pobyty w mieście (czytaj swiecie cywilizowanym) nie mam czasu wpaść na pocztę. Mam nadzieję, że wytrzymasz :)

Aneczka - faktycznie hafcik ekspresowy :)

6 komentarzy:

 1. Bardzo ładny wzorek :)
  i super wykonanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ladna ta wersja i milo wiedziec, ze szybko sie haftuje :) Czekam na koncowy rezultat w ramce :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Będzie piękna pamiątka ślubna :).

  OdpowiedzUsuń
 4. Szybko Ci poszło!
  Będzie extra pamiątką...

  OdpowiedzUsuń
 5. uwielbiam Tysoniki, tak je nazywam, tylko ze ja robie je w pergamonie.Haftowane jednak tez bardzo mi sie podobaja.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Ślicznie ci to wyszło. Myślisz, że dałabym radę wyhaftować coś takiego w tydzień, skoro nigdy się nie bawiłam w haft krzyżykowy? I jak przenosisz wzór na kanwę? Siostra mojego męża wychodzi za mąż 3.09 i nie mam jeszcze pomysłu na kartkę. czy ten wzór dałoby się zrobić na tyle mały, żeby pasował do kartki? Z góry dziękuję za odpowiedź :)

  OdpowiedzUsuń