piątek, 22 stycznia 2010

Trochę się nazbierało

Po długiej przerwie zrobiłam przegląd wielu blogów poszukując tych, które chciałam wyróżnić. Dzięki temu trafiłam na ciekawe candy, do których nie omieszkałam się zapisać.

I tak:
Candy u Almarani - zamyka się 13.02.2010Candy u Sylwii vel Qrcza-k zamyka się w Walentynki 14.02.2010Candy u Elisabii zamyka się 09.02.2010Candy u Kasi z Kobensowskich Potworów zamyka się 03.02.2010**********************************

Czy u Was tez tak jest, że zdjęcie umieszczone pośrodku ląduje po lewej stronie bloga?
W podglądzie jest wszystko OK, publikujesz i wszystko jest na boku. Normalnie szału można dostać. Ma ktoś na to jakąś radę?

**********************************

Z tego wszystkiego zapomniałam się pochwalić, że wygrałam kolejne candy. Tym razem u Ewy z blogu Krzyżykowy świat Ewy.  Ewa była tak kochana, że coś jeszcze dorzuciła extra dla mojej małej panienki :). Ślicznie Ci dziękuję. Michasia bardzo się ucieszyła, bo uwielbia rysować.

A to co znalazłam w paczuszce od Ewy (oczywiście zdjęcia, jak zawsze, robione późnym wieczorem):2 komentarze:

 1. myślałam, że to tylko ja się męczyłam z tymi zdjęciami ;)

  mam sposób:
  zanim wkleję zdjęcie ustawiam kursor tekstowy na justowanie "wyśrodkowane" i dopiero klikam na "wstaw obrazek", który też daję na środek

  i dopiero oba te "wyśrodkowania" dają mi zdjęcie na środku

  pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję, sprawdzę w kolejnym poście, ale wydaje mi się, że tak robiłam i nic. Bo opis każdego candy do góry jest wyjustowany, a pote wrzucałam zdjęcie i od razu na środek. Może trzeba na bok, a potem wyjustować?
  Najgorsze jest to, ze w podglądzie wszystko wygląda OK. a na stronie... gołym okiem widać :)

  OdpowiedzUsuń