czwartek, 21 stycznia 2010

Różności

Od dawna nie pisałam, ale mam strasznie dużo na głowie. W tzw. międzyczasie udało mi się machnąć takie rzeczy.

Karteczka dla Madziorka - obiecany "haczyk" do jej candy, które u niej wygrałam. A że karteczka już dotarła to mogę się pochwalić, zwłaszcza, że to moja pierwsza kartka z krzyżykami :).

A do karteczki dorzuciłam małego krzyżykowego gifta

Wyhaftowalam też (na zamówienie od Cub@_libre) obraz na pamiątkę ślubu, która poleciała na Dzień Babci i Dziadka od wnuczki. Prawda, że fajny prezent? Co prawda zdjęcia znowu robione wieczorem, więc beznadziejnie wyglądają, ale w rzeczywistości to wygląda całkiem ładnie :)


Dodatkowo ostatnio zostałam obdarowana kolejnymi wyróżnieniami. Cale multum najróżniejszych znaczków i to właśnie od Agaty vel Cub@_libre :). Ślicznie Ci za to dziękuję i cieszę się, że odczarowałam Ci hafty.

Oto te odznaczenia:

 

Myślę, że nie wszystkie mi się należą, ale generalnie cieszy, że ktoś zauważa nasze prace i poleca je dalej. Ja jestem zagorzałą fanką prac Agaty i z podziwu wyjść nie mogę, co wychodzi spod jej maszyny do szycia. Sama jestem raczej początkująca, choć maszynę mam już od dobrych kilku lat sprezentowaną przez mojego m. na urodziny. Aż mi się na wspomnienia wzięło i poszukałam zdjęć z tego dnia :). A było to 23.12.2005 roku. 6 dni po moich urodzinach, bo sklep opóźnił wysyłkę.


A prawie bym zapomniała - chciałam przekazać dalej te wszystkie wyróżnienia i jeszcze te dwa, które otrzymałam jakiś czas temu od Seszen z blogu Świat na szkle.

 
Za wszystkie bardzo, bardzo dziękuję i uważam, że powinny je otrzymać te blogi i ich właścicielki:

 - Moje dziergadełka - za przepiękne prace hafciarskie i nie tylko, bo umiejętności posiada w każdym kierunku :)

Ja emigrantka - Basia nie tylko piękne rzeczy tworzy, ale też z wielką chęcią czytam o jej przygodach większych i mniejszych na obczyźnie

Szycie jest pięknę - to blog Zuzi, do której trafiłam od Cub@_libre. Też przepiękne prace i tylko wzdycham zazdrośnie jak oglądam fotki z jej prac i domu. Piękne to Piekło :)

Aeljot - również za piękne prace krzyżykowe

Świat Loli - kolejna z osób, która swój czas wolny poświęca pracom krzyżykowym i wychodzą z tego piękne rzeczy.

Jasmin - kolejna osoba, którą podziwiam za wręcz efemeryczne prace krzyżykowe :)

U Kariny - za zacięcie, z którym tworzy te wszystkie piękne obrazy z krzyżyka. Aż zazdroszczę, że tak szybko jej to idzie :)

Jest jeszcze wiele innych pięknych blogów, ale katar lejący się z nosa (bo wspomniałam, że mnie grypa dopadła?) nie pozwala mi na otwarcie oczu, więc piszę z zamkniętymi. Idę się położyć.
Dobranoc...

2 komentarze:

  1. a ja za karteczkę i prezencik jeszcze raz bardzo dziękuję. karteczka cudna!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. ślicznie dziękuję za wyróżnienie, Michalinko tylko mam pytanie które mam sobie wziąć , czy może wszystkie hurtem,hi,hi?nie mam nic przeciwko, ale nie za dużo?Jasmin

    OdpowiedzUsuń