sobota, 5 grudnia 2009

Pierwsze wyróżnienieJestem w niesamowitym szoku - nie dość, że od niedawna prowadzę własnego bloga i jeszcze do końca nie poznałam wszystkich tajników, to już zostałam odznaczona takim oto wyróżnieniem:Otrzymałam je od Madziorki z blogu Myśli krzyżykiem pisane za co bardzo serdecznie dziękuję.
A że zgodnie z zasadami panującymi na blogach należy przekazać je kolejnym 10 osobom to poniżej podaję listę moich typów:

Hafciki Marty - to tak naprawdę od jej blogu zaczęłam fascynującą podróż po blogach wszystkich ręczno-robótkowców w necie. To nie pierwsze takie wyróżnienie, jakie Marta otrzymuje, ale trudno się temu dziwić. Prawda? :)

Brises koloruje - za przepiękne prace i za niesamowitą wyobraźnię. Nie mogę się napatrzeć na to ile i jak piękne prace u niej powstają.

Cub@_libre z blogu Moje Kreacyjki - za piękne stroje, które szyje sobie i swojej córeczce, a zwłaszcza córeczce. To bliskie memu sercu, gdyż mamy panny w podobnym wieku i chętnie skorzystam z jej pomysłów na kreacyjki dla Michasi i dla mnie. A poza tym za inne fantastyczne rzeczy, które wychodzą spod jej igły. I tylko pozazdrościć, że ma dostęp do takich fantastycznych materiałów, no i taką pogodę :)

Green Canoe - za to jak pięknie potrafi swój dom przemieniać i co ze swojej wyobraźni wykrzesać, żeby było jeszcze przepiękniej, oraz za tutoriale co jak zrobić :) A także za wgląd na tą polską wieś z dala od zgiełku i hałasu i pogoni za codziennym życiem

Elisse z Utkane z marzeń - za ten dom i życie dokładnie jak utkane z marzeń, za głowę pełną pomysłów i chęć podzielenia się nimi.

Aggaw-owe robótki - za ciepło i poczucie humoru, które przebija z jej blogu i za przepiękne prace

Igła i pędzelkiem - za niesamowity zapał do naprawdę dużych wyzwań hafciarskich. Tylko pozazdrościć samozaparca


I choć to tylko 7 osób, a nie 10 to tych blogów jest za dużo i za bardzo jeszcze mi się wszystko w oczach mieni, żeby kolejne odznaczyć. Poza tym 7 uważana jest za szczęśliwą liczbę, zatem niech zostanie 7. :)


I z innej beczki znalazłam jeszcze takie oto:


Bardzo smakowite candy w Atelier Penelopy zamyka się 13.12. Na pewno skorzystam z przepisu i z córeczką będziemy piekły razem ciasteczka.Oraz bardzo ciekawa nagroda na blogu W stylu retro - płyta z instruktażem decoupage'u, czyli coś co Tygryski lubią najbardziej, zwłaszcza, że się na tym absolutnie nie znają, a chętnie by się nauczyły :)
Termin: za 2 tyg, czyli na moje oko coś ok. 17 grudnia (czyli w moje urodzinki).


1 komentarz:

  1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie!! A przede wszystkim za tyle ciepłych słów o mojej skromnej twórczości! :).
    Pozdrawiam serdecznie,
    Agata

    OdpowiedzUsuń