poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Nowy wzór metryczki dla dziewczynki

Trochę trzeba było poczekać na pokazanie nowego wzoru, ale myślę, że warto. Nowy wzór do kolekcji. Póki co nie ma jeszcze nazwy - być może Śpioszek. Na chwilę obecną tylko w wersji dla dziewczynki. Pomyślę, jak go przerobić na wersję dla chłopca. Ale nie w najbliższym czasie, bo kończę inne dość duże dzieło, a nawet dwa, ale zdjęcia pokaże dopiero we wrześniu. 

Nowa metryczka jest w wersji L. Ramka ma wymiary 18 x 24 cm. Mam nadzieję, że będzie się podobać. A co myślicie o nowej czcionce? Dość spora, ale pomyślałam, że skoro większa metryczka to i większa czcionka. Na razie w wersji beta. Być może będą jeszcze zmiany do niniejszego wzoru. Może jakieś sugestie :)

Ciekawe, że zdjęcia mimo, że jasne - tutaj na blogu są tak ciemne... No cóż.

8 komentarzy:

 1. Świetna! Litery bardzo mi się podobają, choć może wyszłyby delikatniejsze gdyby je wyszyć w kolorze wieszaczka...jak myślisz? Czarny jest zawsze taki zbyt zdecydowany...
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Litery za duże wcale nie są. Metryczka jest idealna! Śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocza metryczka, a literki w sam raz:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Literki nie są za duże, imię jest ok! Ale może lepiej wygladac by mogło w odcieniu ciemnej szarości??? hm... Metryczka jest fantastyczna!!! czcionka super!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo ładny wzorek. Zgadzam się z sugestiami poprzedniczek-trochę jaśniejsze literki. Chodzi mi zwłaszcza o samo imię.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jest idealnie! Piękna metryczka :)

  OdpowiedzUsuń