poniedziałek, 10 listopada 2014

Pełna odsłona

Nareszcie mogę pokazać nową metryczkę w pełnej krasie. Nie mogłam wcześniej, bo był to prezent dla córeczki znajomej, a coś nie mogłyśmy się umówić, żeby w końcu się spotkać. Ale udało się i teraz mogę pokazać już całą metryczkę, a nie tylko jej skrawki :).

Pewnie część z Was się zdziwi, bo oczekiwały całej metryczki, a ja generalnie lubię przerabiać wzory i wykorzystywać je dla swoich celów. Dlatego to też jest wersja tzw. okrojona zmodyfikowana. :)
A przy okazji kolejna metryczka - klasyk rzec powinnam. Teraz siedzę nad kolejną metryczką z serii trójwymiarowej. Pochwalę się oczywiście, jak skończę. Coś ostatnio nie bardzo mogę doświetlić tych zdjęć. Jakieś takie dziwne wychodzą. To chyba przez tą pogodę za oknem. Tak szaro, buro i ponuro :).

***********

Edyta Godzic - to może dlatego nic do mnie tak długo nie docierało. Rzekomo wysyłali, a nie mieli na stanie. Nie wiem. Normalnie jak u nich zamawiam - to dochodzi w ciągu kilku dni. Więc takie tłumaczenie, że mam czekać 30 dni na przesyłkę - jest co najmniej dziwne - jakbyśmy na Syberii mieszkali albo cuś :).

3 komentarze:

  1. No no no, super. A mnie oprócz całości (bo całość oczywiście też) najbardziej zauroczyło tasiemkowe wykończenie. Jakże proste i skromne a takie słodkie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ta wersja również piękna. Dolną metryczkę też już wyszywałam kilkakrotnie w różnych wersjach kolorystycznych.

    OdpowiedzUsuń
  3. Obie są śliczne. Pozdrawiam serdecznie :)

    OdpowiedzUsuń