środa, 30 kwietnia 2014

Nowe zdobycze

Miało być o tym co udało mi się kupić w Londku Zdrój. Otóż - niewiele. Trochę w tym mojej winy, bo zajęłam się oprowadzaniem córki po mieście, a nie zwiedzałam sklepów :). Dlatego gdy sobie przypomniałam o gazetkach - nie za duży wybór miałam i dlatego dostałam tylko 2 gazetki niestety.
Ale mimo wszystko jestem zadowolona z nowych nabytków.

Pierwsza to Cute Cross Stitch z małą książeczką ze słodkimi wzorkami. A oto parę migawek z tej gazetki:
Kolejną gazetką jest Crafts beautiful, w której nie tylko są hafty krzyżykowe, ale także filc, biżu, szycie, patchwork. Wraz z gazetką był zestaw filcowo szyciowy do wykonania małych maskotek - zabawek.

I to niestety wszystko co udało mi się dostać w UK. Ale za to gdy wróciłam do domu w skrzynce pocztowej znalazłam numer Twórczych Inspiracji z małym giftem z okazji świąt wielkanocnych. Bardzo to miłe ze strony wydawcy, że zechciał mi przesłać taką gazetkę nieodpłatnie i to jeszcze z prezentem. Przejrzałam i podoba mi się fakt, że jest tak wszechstronna. Nie tylko haft, ale również inne działy. Pokazane jest zdjęcie po zdjęciu co i jak należy wykonać. Jedyny minus to że część z tych rzeczy nadal wydaje mi się trochę "babcina" w tematyce, ale idą ku lepszemu i będę trzymać kciuki, aby również były takie fajne wzory i pomysły jak w angielskich gazetkach, które najbardziej mi tematycznie odpowiadają. Koniec gadania, a teraz zdjęcia :) 

A dzisiaj, jak buszowałam w sklepie znalazłam coś jeszcze bardziej ciekawego. Fajny format, dużo ciekawych rzeczy, ale wszystko o filcu. Zresztą jak sama nazwa wskazuje. 

Na dzisiaj już dość zdjęć. Mam nadzieję, że Wam się gazetki podobały :). Miłego oglądania.


5 komentarzy:

 1. Gazetki widziałam wszystkie i z pierwszej cosik można sobie wydziałać to z polskiej "filcowej gazetki"dużo wcześniej przed jej ukazaniem robiłam syrenki jak na okładce:) Filcak nie taki zły:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ależ inspiracji:)))gazetki z coricamo z serwetką też dostałam:))ciekawi mnie czy będziesz brała udział w konkursie?:))pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe te gazetki, mówię o tych zaa...ale jak na nasze realia ciut przydrogie.A mnie także podoba się "ichnina"tematyka. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do Mojego Świata...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. oj sporo zachęcających prac w tych gazetkach
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń