piątek, 10 sierpnia 2012

Zajawka / Sneak peak

Dzisiaj pokażę Wam małą zajawkę mojej kolejnej metryczki. Co prawda praca jest już skończona i właściwie miała być wczoraj wysłana, ale z klientką ustaliłyśmy, że coś jeszcze dohaftujemy i tak metryczka pozostanie u mnie przez kolejny weekend.

Today I will show you a sneak peak of my new baby's birth sampler. Although it's already finished - my client asked me to stitch one more thing and that's why this sampler will stay with me for another weekend.A że więcej zdjęć na razie Wam nie pokażę - to pochwalę się moją małą pomocnicą, która dzielnie pomagała obierać z ogonków i kroić na mniejsze kawałki fasolkę szparagową. Prawdziwym nożem i bez obcięcia sobie paluszków u rąk :)

Since I can't show you more photos from my new baby's birth sampler - I want to show you my little helper who helped me to cut green beans with a real knife and without cutting her little fingers off :)


8 komentarzy:

 1. Misiu uroczy :)
  Taka mała pomocnica to skarb :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny misiaczek! A taka pomoc-bezcenna :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mertyczka będzie śliczna - już widać! A dla córci plus za pomoc mamie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. taka pomoc kuchenna to prawdziwy skarb!

  OdpowiedzUsuń
 5. jak dobrze miec taka pomoc,tylko pozazdroscic...misiaczek -slodziaczek,ciekawa jestem co jeszcze dojdzie do metryczki...

  OdpowiedzUsuń
 6. boski misiek no i teraz ciekawa jestem tego nowego pomysłu :)

  OdpowiedzUsuń