piątek, 18 maja 2012

I znowu metryczka / Baby birth's sampler again

Kolejna metryczka na tapecie. Tym razem z serii Dzidziuś i to w rozszerzonej wersji, ponieważ metryczka zawiera również, oprócz danych dziecka, datę Chrztu Św. Trochę się namęczyłam próbując to zmieścić na, bądź co bądź, dość małej powierzchni, ale chyba się udało :).

Another baby birth's sampler. This time from Dzidziuś series in a bit extended version, because apart for the baby birth data it also includes Baptism Date. It took me a while to plan everything on this small sampler, but I think I succeeded. Co do remontu - to przez ciągle moje wyjazdy - nadal jestem w połowie, ale w ten weekend chcę skończyć, bo w poniedziałek znowu wybywam na tydzień. Także zdjęcia pokażę Wam jak skończę i... posprzątam, bo wszędzie pełno kurzu. Istne wariactwo.

If it comes about my redecoration - still on the way. But I promised myself to finished in this weekend as I leave again for a whole week. So I will show you some photos when I finish and clean up. 

14 komentarzy:

 1. Śliczna metryczka :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo lubię metryczki z tymi dzieciaczkami. Ładna jak zawsze
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładna metryczka - z zainteresowaniem oglądam, bo mam już zamówienie na dwie sztuki... czas wybierać wzór i brać się do pracy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładnie wyszła:) Nawet z dodatkowymi informacjami:)

  OdpowiedzUsuń
 5. obłęd z tym metryczkami :) słodziak bobas przecudowny:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna metryczka :) Fajny pomysł z połączeniem daty chrztu :)
  Pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękna metryczka, pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń