niedziela, 22 kwietnia 2012

Więcej gazetek / More magazines

Jakiś czas temu zamówiłam sobie kolejne specjalne wydanie TWOXSa. Tym razem wzorki na 365 dni. Nie pokazywałam wcześniej, ale skoro zaczęłam serię gazetkową - to pokażę Wam jeszcze to. Oczywiście znowu dużo zdjęć :)

Some time ago I bought another special edition of TWOXS. This time it's the 365 Cross Stitch Design. And as I started magazine series on my blog - I show you what this magazine has inside. Of course - lots of photos :).

Niektóre z Was pytały się wcześniej gdzie kupiłam te gazetki. To odpowiadam - większość przez Internet ściągam bezpośrednio od wydawnictwa. Zdecydowanie taniej wychodzi niż kupowanie w Empiku, który za pojedynczy egzemplarz sobie życzy ok. 40 zł. Tutaj w prenumeracie wychodzi to ok. 20 zł z przesyłką. Co do takich special edition jak te poniżej - to zawsze na maila dostaję od wydawnictwa informacje, że coś takiego planują wydać i wtedy decyduję się lub nie :)

Jedyny minus przy zamawianiu online (dla niektórych) jest to, że trzeba płacić kartą kredytową. Inaczej nie ma możliwości zamówienia subskrypcji. Najbardziej opłaca się 2-letnia, ale nie pamiętam, którą można, czy TWOXSa czy Cross Stitchera. Tak czy siak - cenowo wychodzi o połowę taniej niż kupowane w Polsce. Także na pewno warto.

8 komentarzy: