sobota, 21 kwietnia 2012

Postępowo gazetkowo / Progress and new magazines

Mimo, że mówiłam, że nie będę mieć czasu - to jednak udało mi się postawić kilka krzyżyków. Naprawdę fajny jest ten wzór i chciałabym go jak najszybciej ukończyć. Zobaczymy.

Although I have said that I don't have time - I somehow managed to make few stitches on my work. It's a great picture and I really would like to finish it a.s.a.p. Well, we will see.A teraz gazetki. Uprzedam, będzie dużo zdjęć. W tym tygodniu stałam się posiadaczką takich oto wydań Burdy. Teraz tylko muszę znaleźć trochę czasu wolnego, żeby to poszyć :).

And now magazines. Beware! A lot of photos :). This week I became an owner of new Burda magazines. Now I need to find some free time to sew :)
Ostatnio też zamówiłam sobie specjalne wydanie gazetki z pełnym packiem do robienia karteczek - takich słodziutkich :). Dotarło w końcu.

Recently I have ordered a special edition of Enjoy Cross Stitch with a full gift pack to make nice and sweet cards. It finally arrived.A skoro już tak zamęczam Was zdjęciami gazetek - to dotarły też do mnie (jak co miesiąc) nowe wydania Cross Stitchera i WOXSa.

And since I am showing photos of my new magazines. This week I also got new editions of Cross Stitcher and WOXS magazine.


A i jeszcze jeden - gift przeprosiny, które dostałam od sklepu Nadodatek.pl - zamówiłam taką super skrzyneczkę na muliny, ale okazało się, że był błąd przy cenie i ostatecznie cena była zdecydowanie za wysoka, jak na moją kieszeń i ramach przeprosin dostałam taką oto książeczkę ze wzorkami. 

Ah, one more thing. I got a special apologize gift from online shop Nadodatek.pl. I ordered there a beautiful case for threads, but it turned out that the prize was incorrect and the real prize was way too  high for my pocket - so they have sent me an apologize gift. This small book with nice charts inside.
PS. 
Informacja, bo się pytacie. Te BURDY kupiłam teraz w Niemczech. Czy idzie w Polsce je dostać tego nie wiem. Pozostałe gazetki przylatują do mnie z UK.

13 komentarzy:

 1. Gazetki bardzo ciekawe,szczególnie te hafciarskie.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne zakupy!! A krzyżyków przybywa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta pierwsza z torebkami - prawdziwy odlot!!! Gdzie można ją kupić (jeśli to jakiś bieżący numer)? Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam takie gazetkowe wpisy :)) chyba musze i ja wrócic do prenumeraty .

  OdpowiedzUsuń
 5. och, gazetek- szczególnie tych xxx- zazdroszczę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. gazetki super! no i prezent przeprosinowy- rewelacja! uwielbiam takie folkowe wzornictwo :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Hafcik piękny. Coraz więcej widać :)
  Ile kosztują te gazetki cross stitcher i jak mozna je zamowic?

  OdpowiedzUsuń
 8. Hafciku ładnie przybywa.
  Plany co do wykorzystania gazetek ambitne, podziwiam.

  OdpowiedzUsuń
 9. Wonderful.:)I like the gifts with the magazine very much.:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Hafciku fajnie przybywa a gazetki super:))
  Pozdrawiam Asia

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudowny prezent dostałaś od Nadodatek.pl! Uwielbiam ludowe wzory :D. Zazdroszczę Ci, oj bardzo Ci zazdroszczę! :)

  OdpowiedzUsuń