niedziela, 27 listopada 2011

Wyróźnienia


W ostatnich dniach otrzymałam 2 wyróżnienia. Jedno przyznała mi AgaPola, a drugie otrzymałam od Agnieszki. Bardzo Wam dziewczyny dziękuję za docenienie moich wypocin :). Miło jest dostawać wyróżnienia, ale jeszcze milsze są komentarze.


Zasady obowiązujące w tej zabawie:

1. Umieszczenie u siebie linka do bloga osoby, od której otrzymaliśmy nominację.
2. Wklejenie loga na swoim blogu.
3. Napisanie 7 rzeczy o sobie.
4. Nominowanie 15/16 osób i poinformowanie je o tym, pisząc odpowiedni komentarz.

No dobrze, dawno już o sobie nic nie pisałam - niech zatem spełnię te wymagania :)1. Lubię długo spać, ale odkąd moja córka pojawiła się na świecie - ta przyjemność odeszła do lamusa. Jak śpi do godziny 7 - to jest huk. I tym samym musiałam polubić ranne wstawanie. Przyznam się szczerze, że nadal nad tym lubieniem pracuję :)

2. Jestem uzależniona od coca-coli. Wiem, wiem. Już dłuższy czas nie piłam - przez jakieś 2-3 lata w sumie. Jak byłam w ciąży i potem jak karmiłam, a że długo karmiłam - to i długo nie piłam. A teraz wlewam w siebie na nowo hektolitry coli. I tylko mi nie mówcie, że to niezdrowe. Bo to doskonale już wiem :)))

3. Chciałabym na nowo nauczyć się robić na drutach. Niestety moje Babcie już odeszły i nie ma mi tego kto przypomnieć, a wychodzą mi jakieś straszne oka bohomazy :)

4. Uwielbiam podróżować. W swoim życiu już dość wiele zwiedziłam. I dalej zamierzam zwiedzać. Tym  razem jednak chciałabym zabrać w nowe miejsce moją córkę.

5. Jestem ciasteczkowym potworem. Za ciastko mogę zabić :)

6. Bardzo lubię czytać książki. Tylko czasu mi brak.

7. Od jakiegoś czasu marzy  mi się zestaw do patchworku i quiltingu, bo chciałabym sobie poszyć różne fajne rzeczy. Może w tym roku od Gwiazdorka dostanę :))) No co pomarzyć przecież można.


A wyróżnienie przyznam kilku blogom szyciowym, które od jakiegoś czasu obserwuję.

2. Kirie
4. Sophie
7. Marlena
8. Granda
9. Ula

Dziewczyny tworzą przepiękne rzeczy, a że sama zabieram się za szycie trochę bardziej poważnie - to stanowią one świetne miejsce do "podglądania" i uczenia się.7 komentarzy:

 1. GRATULUJE!!!!!!!!!!! zasłużone zresztą ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo mi miło, że zostałam przez Ciebie wyróżniona :) To bardzo miło, że ktoś czyta, ogląda... może się inspiruje... Dziękuję.
  Od razu muszę przeprosić, że nie spełnię warunków zabawy... przepraszam i o wybaczenie proszę ;)
  Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje z okazji wyroznien i dzieki za wspomnienie mojego skromnego bloga :) Ktorego ostatnio troche zanidbuje, ale to wina pogody :P

  OdpowiedzUsuń