środa, 19 stycznia 2011

Zajawka

Wrzucam zdjęcie kawalątka mojej nowej pracy. A że to niespodzianka to na razie nic więcej pokazać nie mogę. Możecie zgadywać :P (oczywiście kolorystyka znowu przekłamana).


A tymczasem wracam do kolejnych RR-ów....

******
Wszystkim ślicznie dziękuję za słowa pochwały za aniołka. Nie ma to jak sobie powlewać :). Mam nadzieję, że Ania nie pogniewa się na mnie, że mimo wszystko mój anioł podobny jest do jej. Ale obiecuję, że to są tylko na użytek własny. Raczej nie zamierzam tego robić w celach zarobkowych. Wolę moje metryczki :)

Hanulek - to i tak szybko Ci poszło. U mnie w sumie metryczka prawie skończona, ale ucięłam zbyt mocno i muszę jeszcze raz to wyhaftować. I to mnie teraz zniechęciło. Ale w końcu dam radę ;). 
Co do naklejek - to w Polszy nie patrzyłam, ale pewnie nie ma. Zastanawiałam się nad Twoją ofertą, ale w sumie więcej mam mulin Anchora i Ariadny niż DMC, więc chyba i tak by mi się nie przydały. Ale dziękuję.

Mysiu - dziękuję za wzorki. Są cudne. Pytanie tylko kiedy je wyszyję :) 
A wzorki ślubne już do Ciebie lecą.

*******

Aaaaaa, jeszcze tylko szybko - właśnie się okazało, że wygrałam przecudnej urody zakładkę do książki. Nigdy takiej nie miałam i szczerze powiedziawszy nigdy takiej wcześniej nie widziałam. Dlatego tym bardziej się cieszę i nie mogę się doczekać przesyłki od Agatowego Pola. :)


A jeszcze jedno - mimo, że candy już rozlosowane - można jeszcze załapać się na niespodziankę. Tylko trzeba zgadnąć co to za tytuł książki, z której pochodzi niżej cytowany fragment:


"- Według mnie X jest martwy. Gdybym się jednak mylił, to oznaczałoby, że on żyje.
- Nie zgadzam się z moim szanownym kolegą! - zawołała Z. - Uważam że X żyje. Gdyby jednak wydarzyło się nieszczęscie i X byłby martwy, to oznaczałoby niechybnie, że nie żyje."

Jak dla mnie "pachnie" to trochę Chmielewską. A co wy uważacie? Sabinka co myślisz? Dobrze myślę, czy jednak zły kierunek obrałam?

Jeśli wiecie - to szybko piszcie odpowiedź na blogu w Agatowym Polu.


6 komentarzy:

 1. Gratuluje
  Jest sliczna i bardzo wygodna ,wiem bo jestem od dzisiaj szczesliwa posiadaczka podobnej
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana dziękuję bardzo za wzorki ;* No i chciałam powiedzieć że zakochałam się w twojej żyrafie, co to teraz szykujesz jako niespodziankę ;o) No po prostu przesłodka ;o)

  OdpowiedzUsuń
 3. wygląda mi to na jakiś kapeć albo rękawiczkę :) a co do książki to może Christie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję :)

  A to co robisz to żyrafa? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakaś bluza z żyrafką , albo kurteczka????

  OdpowiedzUsuń