poniedziałek, 28 grudnia 2009

Poświątecznie i sylwestrowo od razu

Dawno nic nie pisałam, co nie oznacza, że nie czytałam Waszych blogów, ale nie miałam dostępu do własnego kompa na tyle długo, żeby coś wrzucić na bloga, stąd taka cisza.

Dlatego też zacznę od początku:

Najpierw dla wszystkich odwiedzających mój blog - najlepsze życzenia świąteczne po świętach. Nowy Rok przed nami, więc choć na przyszły rok życzę Wam wszystkiego, czego sobie wymarzycie. Udanej zabawy sylwestrowej, jeśli ktoś się wybiera :) A do tego zamieszczam zdjęcie choinki mojej córeczki, jaką ma w swoim pokoju:Po drugie chciałam się pochwalić cudeńkami, jakie dostałam w candy niespodzianka u Madziorka. Ślicznie Ci dziękuję za te piękne rzeczy. Niestety tylko jedno zdjęcie mam, bo prosiłam małża o zdjęcia, gdyż musiałam wyjść, a on całe jedno zrobił - o czym przekonałam się kilka dni później :)Również dziękuję za życzenia i obiecuję wysłać "haczyk" do Ciebie czym prędzej.

Przyszedł również nowy numer TWOXa, akurat na moje urodziny (17 grudnia) a już się obawiałam, że poczta znowu nawaliła i gdzieś przesiała moją paczkę. (Zdjęcia później)

Święta przebiegły w miłej atmosferze. Od Gwiazdora m.in. dostałam książkę kucharską Nigella expressowo - nie lubię za długo siedzieć w kuchni, ale lubię dobrze zjeść - więc na pewno się przyda :)
Najbardziej zachwycone było moje dziecko, ale o tym później, bo zdjęcia muszę wrzucić.
Tak samo potem pokażę prezenty, jakie zrobiłam.

Kolejna sprawa - to bardzo mile zostałam zaskoczona, że wygrałam losowanie u Kasi z Robótek Katarzynki. Ciekawa jestem co też takiego otrzymam, gdyż bylo to candy niespodzianka. Na pewno się pochwalę wszystkim.

A przeglądając kolejne nowe blogi, które wciąż odkrywam postanowiłam wziąć udział w kolejnym candy. Tym razem candy urządza Ewa w swoim Krzyżykowym świecie. Zamyka się 12.01.


3 komentarze:

 1. Wszystkiego dobrego na Nowy Rok!

  OdpowiedzUsuń
 2. super że dotarło, i że się podoba ;-))
  Wszystkiego dobrego na Nowy Rok !!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ładna choineczka:) Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku:)
  Zapraszam do siebie po wyróżnienie:)swiatnaszkle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń