wtorek, 18 września 2012

Nowy fartuszek / New apron

Jak co roku - także i w tym roku - moje dziecko zażyczyło sobie nowy fartuszek do przedszkola. W tym roku mama miała trudne zadanie, bo panna zażyczyła sobie fartuszek księżniczkowy. Udałyśmy się zatem do sklepu z materiałami i wybrałyśmy mnóstwo kolorowych materiałów. Pierwotnie projekt zakładał jeszcze kwiatki, ale ostatecznie Michasia zdecydowała się na samą księżniczkę. Za to księżniczka musiała mieć czarodziejskie kamienie magii :)).

Every year -  this year wasn't any different - my kid wanted a new apron to her kindergarten. This year I had a tough job - she wanted to have a princess on her apron. So we went together to shop, bought a lot of colorful materials and went back home. Initially apart from princess she wanted to have lots of flowers but in the end she decided to  leave only a princess but with magical crystal :))

Efekt końcowy wygląda tak. The final result looks like this:
A tu kolejne etapy powstawania. Mama sama zaprojektowała, powycinała, pozszywała. Po drodze popsuła trochę i musiała naprawiać, ale ostatecznie udało dotrzeć się do końca pracy.

And here are the following stages: from a scratch to the final product. 

Najgorsza była twarz. Najpierw chciałam ją narysować, ale moje zdolności do malowania są miernej jakości, dlatego w ostateczności zdecydowałam się twarz wyhaftować. Nie jest zła, ale mogłaby być piękniejsza. Tylko, że ja nie umiem piękniejszej zrobić i pozostała taka. Najważniejsze, że moja Księżniczka jest zadowolona :)

The worst part for me in this project - was princess' face. I have a very poor drawing skills. So instead I decided to stitch her face. It's not bad, but it could have been better. Although I can't do any better - so this is her final look. The most important thing is - that my daughter likes it :)

11 komentarzy:

 1. rewelacja, ale się naszyłaś!!!
  księżniczka to poemat.pozdrawiam !!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny fartuszek. A uśmiech córci to najlepsze podziękowanie dla mamy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Super fartuszek :)
  Obie księżniczki są wspaniałe

  Podziwiać tylko zdolne rączki mamy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowny fartuszek widać że wymagał wiele pracy, ale efekt końcowy i ten roześmiany buziaczek księżniczki to najlepsza zapłata.:)

  OdpowiedzUsuń
 5. super !!! ja również szyłam dla moich córek takie fartuszki, tylko nie z księżniczkami...wtedy nie było tylu wzorków...;-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Brawa dla Mamy. Fartuszek pierwsza klasa.

  OdpowiedzUsuń
 7. skoro księżniczka jest zadowolona to przeciez już wszystko jasne że świetny
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. AleZ zdolniacha z Ciebie! A nowa właścicielka jak widać szczęśliwa :). Litości zdejmij tą weryfikacje obrazkową już 4 raz wpisuję te bzdurki i nie mogę trafić. Chyba jestem automatem :(

  OdpowiedzUsuń