piątek, 10 lutego 2012

Douczam się / Still learning

Przyznaję się bez bicia dzisiaj nic robótkowo nie zrobiłam, więc nie mam co pokazać. Zostałam opętana przez jedną piosenkę (nota bene wciąż jej słucham) przez cały wieczór ćwiczyłam, tańczyłam i szalałam w rytm tej muzyki.
I admit that I haven't made any tiny cross stitch today so there is nothing to show. I was possessed by one song (by the way it's still on) and for a whole evening I was dancing, working out and going crazy within the rhythm of this song.

Dzisiaj dotarła do mnie pewna przesyłka. Stałam się szczęśliwą posiadaczką nowych książek w temacie szycia. Skorzystałam z okazji i w Wetbildzie zakupiłam książki po okazyjnej cenie. Jak wpiszecie kod google - to cena obniża się o 50%. Nie wiem czy nadal, ale warto spróbować.
Today I got a small package. I become a happy owner of new books on sewing and stitching. I used the promotion at Wetbild and bought books with a rebate. If you put the code google it should deduct 50% from your final prices. At least it did few days ago. I am not sure if it still works but it's worth trying :).

A oto moje najnowsze nabytki:
And here are my new books:

1. Ściegi Krawieckie / The Sewing Stitch Bible2. Wielka księga szycia / Ultimate Sewing Bible


Obie są boskie i coraz bardziej mam ochotę wszystko rzucić i siąść do szycia. Tylko, że nie mogę, bo muszę inne rzeczy pokończyć. Ratunkuuu - ja zwariuję :))
Both are outrages and the only thing what I want to do right now is to throw everything away and start sewing. But I can't. I have to finish other things first. Help - I am going crazy :))

Pozdrawiam wszystkich komentujących i podglądających :) I pozostawiam Was z tą piosenką, która nadal nie chce przestać się grać w moim domu :)
Big kisses for all commenting and popping in persons :). I leave you now with THIS song that I can't stop listening.8 komentarzy:

 1. Ciekawe te książeczki, też by mi się przydały takie poradniki. Nie ma to jak ciągłe dokształcanie... gratuluję zapału.
  Ten utwór przez jakiś czas też ciągle za mną chodził, na szczęście już się od niego uwolniłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super książki ale ja szyć nie umiem.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwsza ksiazke mam. Jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. UuuUu jak szycie, to zapraszam na tkaninowe CANDY! :))) http://mysweetie-shop.blogspot.com/2012/02/candy-na-otwarcie.html

  Buziaki!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Książeczki fajne, a co do piosenki to pokochałam ją od pierwszego usłyszenia i ciągle się nią męczę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej!

  Ogromnie Cię przepraszam za taką zwłokę w książkowej wymiance. Paczuszka jest już gotowa i mam nadzieję, że dziś do Ciebie wyleci!

  Pozdrawiam cieplutko
  mag

  OdpowiedzUsuń
 7. książek zazdroszczę, tak po cichu.
  a piosenka też za mną łazi i łazi i jej dziś rano słuchałam chyba 5 razy ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Michalinko Paulina przysłała mi wczoraj paczkę wymiankową :)

  OdpowiedzUsuń