wtorek, 13 grudnia 2011

Zielono nam

Dzisiaj drogą kupna nabyłyśmy z Myszką choinkę do jej pokoju. A że tak mało świątecznie za oknami - postanowiłyśmy ją od razu ubrać. I tak oto stanęła mała, żywa, zielona choinka w pokoju Michasi. Bo kto powiedział, że choinkę trzeba ubierać dopiero w przeddzień Wigilii? Przecież zaraz na Trzech Króli trzeba ją teoretycznie rozebrać. A ja tak lubię blask światełek i zapach świeżego świerku. A Wy? Poza tym pomyślałam, że skoro i tak już sprzedają choinki, to one przez te następne 2 tygodnie będą stać na tych placach bez wody - to jak ją kupię przed samymi świętami - to i tak szybko opadnie. A tak jest chociaż szansa, że się trochę dłużej utrzyma.


Przy okazji choinki i prezentów świątecznych. Coraz więcej dostaję potwierdzeń i zdjęć z Waszymi paczkami z wymianki książkowej. Pamiętajcie paczki należy wysłać do 15 grudnia, paczuszka powinna być zapakowana jak na prezent i obdarowana nie może zaglądać do środka przed Wigilią. Powstrzymajcie ciekawość. Niech chociaż jeden prezent pod choinką będzie niespodzianką :)


8 komentarzy:

 1. Śliczna choineczka. Masz rację, nieważne kiedy, ważne żeby cieszyła. Myszka ma radosną minkę.

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ubieraj choineczke kiedy uwazasz i ciesz sie jej widokiem. Choinki w domach stoja do 2 lutego czyli do Matki Bozej Gromnicznej. W kosciolach tez stoja i do 2 lutego rozbrzmiewaja koledy! Wesolych Swiat!!!! Teresa B. z W-wy.

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie chciałam tak jak przedmówczyni zauważyć, że nie 6 stycznia tylko 2 lutego się choinkę rozbiera ;) Więc od Wigilii nie tak zaraz.. Ale że teraz każdy już tworzy własną tradycję, to pozostaje się cieszyć że i choinka i Michasia, obie piękne ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczna choinka...
  Ja już mam prawie całą paczuszkę skompletowaną... tylko ciągle odkładam przygotowanie zakładki...
  mam nadzieję, że zdążę

  OdpowiedzUsuń
 5. my też wcześniej choineczkę ubierzemy, a co ! niech już cieszy !

  OdpowiedzUsuń
 6. Choineczka piękna i widać, że ogromnie uszczęśliwiła nie tylko Myszkę, ale i Ciebie:) Ja planuje przekonać męża do przystrojenia choineczki w niedzielę:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Sliczna choineczka. U nas juz jest od tygodnia, bo dzieciaki mnie chcialy zameczyc prosbami, nie mogly jej doczekac. A w domu odrazu zrobilo sie swiatecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna choineczka :)
  Też już mam ochotę ubrać swoją, bo faktycznie później krótko cieszymy się jej widokiem. Chyba jutro się za to zabiorę :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń